Chcesz kupić sukienkę z odsłoniętymi plecami, ale nie wiesz, jaki dobrać do niej stanik? Sprawdź nasze propozycje, aby kupić najlepszą bieliznę do mocno wyciętych kreacji i czuć się komfortowo!

Biustonosze samonośne i naklejki na piersi

Pierwsza propozycja, która sprawdzi się dla właścicielek mniejszego i średniego biustu, to biustonosze samonośne oraz naklejki na piersi. Można obecnie kupić je w każdym dobrym sklepie z bielizną i w internecie.

Samonośny stanik do sukienki bez pleców to specjalna bielizna wykonana z modelowanego silikonu z wielorazowym klejem. Składa się z dwóch miseczek, które są ze sobą zapinane lub wiązane. Takie staniki podtrzymują biust, zbliżają piersi do siebie, a przy tym są niemalże niewidoczne.

Druga opcja to specjalne naklejki na piersi, które unoszą je i podtrzymują. Także sprawdzą się pod wycięte z tyłu sukienki i dla wielu kobiet są wygodniejsze od biustonoszów samonośnych.

Zerknij na allofbeauty.pl i znajdź ciekawe inspiracje modowe.

Stanik z paskiem obniżającym zapięcie

Drugi popularny biustonosz do sukienki bez pleców to model typu bardotka lub push-up z dodanym do niego paskiem obniżającym zapięcie.

W zależności od fasonu sukienki, stanik może być założony bez ramiączek albo z ramiączkiem na szyi. Z tyłu do haftek dopina się pasek obniżający zapięcie, który jest owijany wokół ciała, dlatego zapewnia dobre podtrzymanie dla biustu.

Kolorowy biustonosz do bikini

Ponadto jako stanik do sukienki z odkrytymi plecami świetnie sprawdzi się bikini. Kolorowy stanik będzie najlepszym dodatkiem do wakacyjnej kreacji.

Leave a comment